PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Palmową 13 kwietnia 2014 r.

wjazdjeroz5Dzisiejszą Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień.

Palmy do poświęcenia można nabyć przed Mszą Św. u ministrantów i oazowiczów. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z ubogich rodzin.

Dziś zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej o godz. 14.30. Osoby, które chcą obejrzeć spektakl proszone są o wcześniejszy odbiór bezpłatnych biletów u kleryków przy furcie.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

O 17.15 zapraszamy na ostatnie w tym roku Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś o godz. 20.00 zapraszamy na koncert pasyjno-wielkanocny pt. „Crux fidelis". Wystąpi chór „Ab imo pectore" pod dyrekcją p. Mariusza Latka.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Łeby w dniach 7-16 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Andrzeja. Zachęcamy także do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Szczegóły na plakatach i u ks. Andrzeja.

W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej odprawiona będzie o godz. 18.30. Ofiary złożone tego dnia na tacę będą przeznaczone dla biednych i potrzebujących. Po Mszy Św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza Adoracji. Zachęcamy do czuwania do godz. 22.00. Po Liturgii akolici zaniosą Komunię Św. do chorych z naszej parafii (prosimy o transport).

W Wielki Piątek o godz. 17.30 rozpoczynamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego. O 18.00 odprawiona będzie Droga Krzyżowa. Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy o godz. 18.30. Zachęcamy do adoracji przy Grobie Pańskim wg przygotowanego programu. Przypominamy, że w Piątek obowiązuje nas post ścisły.

Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do godz. 15.00.

We wszystkie dni Triduum Paschalnego zapraszamy do kościoła na Jutrznię o godz. 7.30.

Obchody Wielkiej Nocy rozpoczniemy Liturgią Wigilii Paschalnej. Gromadzimy się w sobotę o godz. 21.00 przed kościołem na poświęcenie ognia. Wieczorną Liturgię zakończymy Procesją Rezurekcyjną. Prosimy o przygotowanie na procesję sztandarów i chorągwi.

Przypominamy, że ze względu na przeniesienie procesji na godziny nocne nie będzie procesji i Mszy o godz. 6.00. W niedzielę rano zapraszamy chętnych na jutrznię o godz. 7.30. Pierwsza Msza odprawiona będzie o godz. 9.00.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Robert Tadeusz Lech, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Jolanta Siewierska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech świętowanie największych misteriów naszej wiary zaowocuje przemianą naszego życia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama