PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 20 kwietnia 2014 r.

 

Chrystus zmartwychwstał!!! Alleluja!!!

 

zmartwych3Dziś i przez pozostałe dni nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać po wieczornej Mszy Św.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy jak w każdą niedzielę.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek w ramach Nowenny do Miłosierdzia Bożego modlić się będziemy za zmarłych. O godz. 19.00 wraz z parafią ożarowską sprawować będziemy Mszę Św. na cmentarzu.

Próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w piątek o godz. 19.15. w kościele.

Za tydzień, 27 kwietnia o godz. 16.00 zapraszamy do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Podczas spotkania zostanie wyświetlony film pt. "Ludzie Boga". W czasie projekcji będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po filmie zapraszamy do dyskusji w kawiarence. Gorąco zachęcamy.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Ożarowie Maz. Jest to również dzień kanonizacji błogosławionych papieży Jana Pawła II i Jana XXIII.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne do Łeby odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Świętując zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem nieśmy Pokój Zmartwychwstałego do naszych rodzin i na cały świat.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama