PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 27 kwietnia 2014 r.

kanonizacjaPrzeżywamy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Ożarowie Maz. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się tam koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Narodowej pt. „Niech zstąpi Duch Twój".

Zapraszamy dziś na ludowe nieszpory o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro obchodzić będziemy – przeniesiony w tym roku – liturgiczny obchód Uroczystości św. Wojciecha – patrona Polski. Msze Święte w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30.

Próba uroczystości I Komunii Św. odbędzie się jutro o godz. 19.15 w kościele.

Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiać je będziemy o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. dla chorych przyniesiemy od godz. 7.30. Ze względu na długi weekend nie będzie dodatkowej Mszy Św. dla dzieci. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00.

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. w naszej świątyni będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria parafialna.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne do Łeby odbędzie się dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Dziś swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Krzysztof Pietrzyk SAC. Za niecałe dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych potrzebnych na dalszej drodze.

Organizujemy pielgrzymkę do Sokółki. Odbędzie się ona 31 maja. Informacje i zapisy w furcie seminarium.

Jeśli ktoś ma w domu zniszczone albo nieużywane już różańce, czy krzyżyki, można je przynosić do zakrystii. Zostaną one przekazane do duszpasterstwa więziennego. Więźniowie zrobią z nich nowe różańce, które mają zostać rozdane podczas Światowych Dni Młodzieży.

W Galerii można obejrzeć zdjęcia z Drogi Krzyżowej po ulicach, z Niedzieli Palmowej i z Liturgii Wigilii Paschalnej.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład św. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama