PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 04 maja 2014 r.

emaus2Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

We wtorek o godz. 12.00 grupa księży, którzy otrzymali święcenia w roku 1989 odprawi Mszę jubileuszową z okazji 25-lecia kapłaństwa. W gronie jubilatów są min.: prowincjał ks. Józef Lasak i wiceprowincjał ks. Zenon Hanas.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Próby uroczystości I Komunii Św. odbędą się w poniedziałek i piątek o godz. 19.15 w kościele.

Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią odbędzie się podczas nabożeństwa w sobotę o godz. 16.30.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 Nuncjusz Apostolski abp Celestino Migliore udzieli święceń kapłańskich ośmiu pallotyńskim diakonom i dwóm diakonom ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Wśród święconych będzie dk. Krzysztof Pietrzyk, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską. Zachęcamy do modlitwy w intencji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń. Swoją Mszę Świętą prymicyjną neoprezbiterzy odprawią w przyszłą niedzielę o godz. 7.30.

W przyszłą niedzielę grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę Msza z godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 12.30.

Na pielgrzymkę do Sokółki (31 maja br.) mamy już komplet. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób, wówczas zamówimy drugi autokar. Na listę rezerwową można się wpisywać w furcie seminarium do przyszłej niedzieli włącznie.

Jeśli ktoś ma w domu zniszczone albo nieużywane już różańce, czy krzyżyki, można je przynosić do zakrystii. Zostaną one przekazane do duszpasterstwa więziennego. Więźniowie zrobią z nich nowe różańce, które mają zostać rozdane podczas Światowych Dni Młodzieży.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Jacek Paweł Hyra, kawaler z par. tutejszej
Edyta Katarzyna Błaszczak, panna z par. tutejszej
2. Łukasz Piotr Seliga, kawaler z par. tutejszej
Kinga Sitkowska, panna z par. Nawiedzenia NMP w Żelazowicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama