PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 18 maja 2014 r.

tronlaski1Dziś odprawimy pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. a po niej będziemy odmawiac różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie zapraszamy dziś o godz. 16.30 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Będzie to spotkanie modlitewne przed zbliżającą się ewangelizacją Warszawy, której towarzyszyć będą również akcje ewangelizacyjne w miejscowościach podwarszawskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o łaskę nawrócenia dla tych wszystkich, którzy są nam bliscy, a nie znają jeszcze Boga. Na spotkanie można przyjść z dziećmi.

Spotkanie organizacyjne w sprawie wakacyjnych rekolekcji oazowych odbędzie dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30 świętować będziemy rocznicę I Komunii Św. Próby uroczystości odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla kandydtów do bierzmowania obędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Liderów wszystkich wspólnot parafialnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed Wigilią Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Sokółki. Odbędzie się ona 31 maja. Koszt wyjazdu: 60 PLN. Osoby, które się już wpisały, ale nie podały kompletnych danych proszone są o uzupełnienie tego w furcie seminarium.

W dniach 20-22 czerwca (to jest weekend po Bożym Ciele) wspólnoty ministrantów i rodzinnego świętowania organizują spływ kajakowy po rzece Skrwa Prawa. Serdecznie zapraszamy załogi najlepiej 2-osobowe tj. tata lub mama z dzieckiem. Więcej informacji można uzyskać u księdza Andrzeja. W furcie seminarium można również pobrać ulotkę z informacjami o spływie. Dziś po Mszy Św. o 10.30, w domu parafialnym będzie spotkanie informacyjne w sprawie spływu. Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

Fundacja Salvatti.pl zaprasza na pokaz filmu "Kibeho". Film opowiada o miejscu, w którym w roku 1981, objawiła się Matka Boża. Przed projekcją odbędzie się spotkanie z Piotrem Chomickim – pielgrzymem, który wyruszył z Gietrzwałdu do Kibeho: 11 miesięcy w drodze, 14 odwiedzonych krajów, 6200 pokonanych kilometrów. Spotkanie odbędzie się dziś o godz. 16.00 w Dumu Kultury „Uśmiech" w Ożarowie Maz.

W naszej parafii gościmy dziś p. Barbarę Gabryś z Fundacji S.O.S. Obrony Poczętego Życia. Po Mszach Św. będzie rozprowadzać materiały informacyjne i zbierać ofiary na utrzymanie Domu Samotnej Matki w Piaskach Królewskich.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Marek Bańcer, kawaler z par. św. Wincentego Ferreriusza w Borzęcinie i Izabela Sylwia Kościńska, panna z par. tutejszej
Marcin Michał Sochocki, kawaler z par. tutejszej i Olga Maria Wojtczak, panna z par. Nawiedzenie NMP w Zaborowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech nas ono umacnia w codziennym odkrywaniu Boga w naszym życiu

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama