PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 25 maja 2014 r.

nawiedzenie3Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Liderów wszystkich wspólnot parafialnych, oraz wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w przygotowanie zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed Wigilią Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie odbędzie się dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym.

W sobotę, 31 maja wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Sokółki. Autokary będą podstawione o godz. 5.45 przed Seminarium. Wyjazd o godz. 6.00. W Sokółce będziemy uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 11.00. W drodze powrotnej nawiedzimy sanktuarium w Świętej Wodzie. Powrót zaplanowany jest ok. godz. 21.00.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia będziemy też obchodzić po raz siódmy Święto Dziękczynienia. Zachęcamy do udziału w głównych obchodach na polach wilanowskich. Tego dnia prowadzona będzie zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 2 czerwca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W niedzielę za dwa tygodnie, z okazji Uroczystości Matki Bożej Królowej Apostołów zapraszamy na Festyn Rodzinny. Będzie to nie tylko okazja do świętowania, ale także do pomocy naszemu małemu parafianinowi Adasiowi Matuszewskiemu. Do tej pory odbyło się wiele wydarzeń, które zaowocowały zebraniem środków finansowych na leczenie chorego na serce chłopca. Przy pomocy Komitetu Dobroczynnego ADAŚ CITY, który niedawno założyły nasze parafianki, 8 czerwca 2014 od godz. 11.30 do 15.00 na terenie wokół domu parafialnego w Ołtarzewie odbędzie się festyn rodzinny. Dochód z festynu przeznaczymy na leczenie Adasia. W programie m.in.: prowadzony przez dzieci kiermasz charytatywny, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, gra miejska dla rodzin z cennymi nagrodami, malowanie buziek, aktywności sportowe dla małych i dużych, grill oraz kawiarenka z ciastami, kawą i herbatą, chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Festyn rozpocznie się od meczu piłki nożnej o tort księdza proboszcza. Liczymy na pomoc parafian w przeprowadzeniu festynu. Czekamy na małe słoiki z przetworami od gospodyń, które można będzie sprzedać na kiermaszu, a które będzie można od jutra przynosić do domu parafilanego. Czekamy też na ciasta, które również przeznaczymy na kiermasz (prosimy zapisać się na listę na furcie, a ciasta dostarczyć w przed festynem).


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Marcin Michał Sochocki, kawaler z par. tutejszej
Olga Maria Wojtczak, panna z par. Nawiedzenie NMP w Zaborowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama