PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 01 czerwca 2014 r.

wniebowstapienie4Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św. W dni powszednie litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiać będziemy po wieczornej Mszy Św.

Dziś obchodzimy po raz VII Święto Dziękczynienia. Z tej racji po Mszach Św. prowadzona jest dziś zbiórka ofiar na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 2 czerwca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. dla chorych przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na spowiedź od godz. 15.30 i na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Dwadzieścia min. wcześniej (czyli o 17.40) zapraszamy na medytację maryjną.

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Apostołów. Tego dnia wraz ze wspólnotą seminaryjną zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 9.00. O godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Na czuwanie zapraszamy wszystkich parafian i nie tylko. W programie: medytacja, konferencja i dużo modlitwy uwielbienia. O godz. 23.00 będzie odprawiona Msza Św. z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Planowane zakończenie czuwania ok. północy.

W związku z Uroczystością Królowej Apostołów, kancelaria parafialna w najbliższą sobotę będzie nieczynna.

W przyszłą niedzielę z okazji Uroczystości Królowej Apostołów zapraszamy Festyn Rodzinny. Dochód z festynu przeznaczymy na leczenie Adasia Matuszewskiego. W programie m.in.: prowadzony przez dzieci kiermasz charytatywny, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, gra miejska dla rodzin z cennymi nagrodami, malowanie buziek, aktywności sportowe dla małych i dużych, grill oraz kawiarenka z ciastami, kawą i herbatą, chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Festyn rozpocznie się od meczu piłki nożnej między klerykami a ministrantami o tort księdza proboszcza. Liczymy na pomoc parafian w przeprowadzeniu festynu. Czekamy na małe słoiki z przetworami od gospodyń, które można będzie sprzedać na kiermaszu, a które będzie można od jutra przynosić do domu parafialnego. Czekamy też na ciasta, które również przeznaczymy na kiermasz (prosimy zapisać się na listę na furcie, a ciasta dostarczyć w przed festynem).

11 czerwca podczas Mszy Św. o godz. 18.30 ks. bp Rafał Markowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Próby uroczystości odbędą się w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.30 w kościele.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama