PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 08 czerwca 2014 r.

zeslanieds2Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Mszy odpustowej oraz czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Dziś od godz. 11.30 do 15.00 gorąco zapraszamy na festyn parafialny. W programie: mecz piłki nożnej (z fachowym komentatorem) i inne zawody sportowe, warsztaty plastyczne, ceramiczne, gra miejska dla rodzin, grill, kawiarenka, kiermasz słodyczy i przetworów i cała masa innych atrakcji. Dochód przeznaczony jest na leczenie Adasia Matuszewskiego. Już dziś składamy wielkie podziękowania wszystkim ofiarodawcom, sponsorom i całej rzeszy osób, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu.

11 czerwca podczas Mszy Św. o godz. 18.30 ks. bp Rafał Markowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Próba uroczystości odbędzie się w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 19.30 w kościele. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania we wtorek podczas cotygodniowej adoracji od godz. 20.00. Ze względu na uroczystość bierzmowania w środę nie będzie nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i – jeśli warunki pozwolą – wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Na ten cel zebraliśmy w ubiegłą niedzielę i przekazalismy 3.362 PLN.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Daniel Łukasz Gierach, kawaler z par. tutejszej
Ewelina Krosna, panna z par. Św. Trójcy w Błoniu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, otwartości na działanie Ducha Świętego oraz opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama