PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 15 czerwca 2014 r.

monstrancjaDziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a bezpośrednio po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Prosimy mężczyzn, kobiety, młodzież i alumnów o przyozdobienie ołtarzy.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się we środę, 18 czerwca o godz. 17.00 przed kościołem.
Podczas oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

W imieniu Komitetu Dobroczynnego ADAŚ CITY dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację parafialnego Festynu Rodzinnego. Dziękujemy za modlitwę, fanty przekazane na kiermasz, artykuły spożywcze na poczęstunek, za pracę wolontariuszy i parafian, za pieniądze, które włożyliście do puszek i za wszystkie działania, o których nie wiemy. Zebranych zostało 7777,77 PLN. Część kosztów imprezy pokryto z kasy parafii, za część zapłacił Komitet Charytatywny. W ubiegłą niedzielę było pracowicie, upalnie, wzruszająco ale sympatycznie. Spotkaliśmy się, aby wspólnie poświętować, spędzić miło czas, ale przede wszystkim pomóc choremu na serce Adasiowi Matuszewskiemu. Dziś też jest taka możliwość. Od godz. 15 zapraszamy na Dni Ożarowa do Miasteczka ADAŚ CITY, w którym czeka wiele atrakcji, w tym dwie loterie z cennymi nagrodami. Zysk z dzisiejszej imprezy i kwestowania przeznaczymy na leczenie chłopca. Zapraszamy!

Wspólnota Wieczernik w wakacje udaje się na rekolekcje do Pisza w dniach 6-12 lipca 2014. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 czerwca (piątek) o godz. 20.00 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Daniel Łukasz Gierach, kawaler z par. tutejszej i Ewelina Krosna, panna z par. Św. Trójcy w Błoniu
2. Adam Szczerek, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Izabela Głodek, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Kontemplując tajemnicę Trójcy Świętej wysławiajmy Boga za to, że jest z nami.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama