PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła 29 czerwca 2014 r.

piotripawel2Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Ostatnia przed wakacjami Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie dla rodziców dzieci udających się na wyjazd parafialny do Łeby odbędzie się dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domu przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00. (W czasie wakacji nie będzie osobnej spowiedzi i Mszy dla dzieci.) Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy się angażowali w procesje eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała – ministrantom, bielankom, osobom noszącym chorągwie i feretron; wszystkim, którzy służyli swoim czasem i chęciami.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Pod koniec sierpnia posługę wikariusza w naszej parafii kończy ks. Andrzej Tekieli SAC. Decyzją ks. prowincjała podejmie pracę w Duszpasterstwie Powołań w Świętej Katarzynie. Księdzu Andrzejowi składamy serdeczne podziękowania za dwa lata gorliwej i oddanej pracy oraz życzymy otwartości na natchnienia Ducha Świętego przy podejmowaniu nowych zadań. Nowym wikariuszem został mianowany ks. Krzysztof Pietrzyk SAC – neoprezbiter, który odbywał w naszej parafii praktykę diakońską.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Gołębiewski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Sylwia Edyta Górska, panna z par. tutejszej
2. Paweł Stabryn, kawaler z par. św. Józefa w Przemyślu
Alicja Kamila Labus, panna z par. tutejszej
3. Rafał Jakub Perkowski, kawaler z par. tutejszej
Monika Maria Matusiak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama