PDFDrukujEmail

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (6 lipca 2014 r.)

  1. Rozpoczął się szczególny czas wypoczynku dla małych i dużych. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy wielu dobrych chwil spędzonych w wymarzonych miejscach, słonecznej pogody i radości. Wracajcie jednak do nas później, bo inaczej będzie nam smutno. A my pozostający na miejscu zajmując się codziennymi obowiązkami będziemy tez marzyli, że kiedyś i wy wrócicie do tej szarej codzienności, a my w końcu odpoczniemy. :)
  2. Od tygodnia 18 – cioro dzieci i młodzieży oazowej przeżywa swój czas rekolekcji oazowych w różnych częściach Polski. Kolejni wyjadą w drugim turnusie. Dzisiaj wraz z Siostrą Lucyną Trzonkowską na rekolekcje wakacyjne do Pisza udało się 13 - cioro młodzieży wspólnoty Wieczernik. Jutro z Ks. Krzysztofem Wernickim do Łeby na wypoczynek udaje się 37 – mioro dzieci. Rozpoczną Mszą świętą o 6.30 w Kościele. Wszystkim życzymy dobrego czasu spędzonego z Bogiem i ludźmi.
  3. W środę na trasę koncertową do parafii pallotyńskich we Francji udała się Pallotyńska Diakonia Muzyczna (są w niej też nasi parafianie), którą prowadzi Ks. Radosław Wileński - wikariusz z sąsiedniej parafii. Swoim talentem i doświadczeniem wspiera ich ks. Jacek, nasz proboszcz.
  4. Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00.
  5. Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.
  6. W tym tygodniu wieczorem spowiedź będzie tylko przed mszą świętą, od godz. 18.00.
  7. W najbliższa niedzielę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odmawiać będziemy różaniec i – jeśli warunki pozwolą – wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  8. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na budowę kapliczki w Parku Ołtarzewskim.
 

Zapowiedzi przedślubne

Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

1. Rafał Jakub Perkowski, kawaler z par. tutejszej

   Monika Maria Matusiak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim

2. Karolina Maria Gawrych, panna z par. tutejszej

     Michał Marek Wielgaszewski, kawaler z par. tutejszej

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

 

            Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.

 

Ks. Andrzej

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama