PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 03 sierpnia 2014 r.

przemienienie5Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia wyrusza na pątniczy szlak Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w Akademickich „Siedemnastkach". Zapisy trwają jeszcze dziś i jutro w godz. 10.00 – 19.00 oraz we wtorek w godz. 10.00 – 20.00 w kaplicy Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w ośrodku "Res Sacra Miser", ul. Krakowskie Przedmieście 62.

Poradnia rodzinna będzie czyna w najbliższy poniedziałek od 19.00 do 20.30. Później – do końca sierpnia – nastąpi przerwa. Przypominamy, że do poradni nalepiej zapisywać się przez stronę internetową naszej parafii.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Łukasz Mariusz Stępniewski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Małgorzata Maria Leżyńska, panna z par. tutjszej
2. Rafał Robert Jemioło, kawaler z par. św. Wojciecha w Łodzi i Agnieszka Kołacha, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o jakichśch przeszkodach uniemożliwających ważne zawarcie związku małżeńskiego między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W Eucharystii odnajdujmy szczyt i źródło naszego życia. 

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama