PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 10 sierpnia 2014 r.

wniebowziecie2Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

W piątek przypada uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Ks. Stanisław Rudziński z naszej wspólnoty w Ołtarzewie organizuje w dniach 23-26 sierpnia pielgrzymkę do Ostrej Bramy. W programie Białystok, Święta Woda, Sokółka, Różanystok, Kowno, Troki, Wilno, Studzieniczna. Koszt pielgrzymki: 470 PLN. Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do ks. proboszcza.

Komitet Charytatywny „Adaś City", zbierający pieniądze na leczenie Adasia Matuszewskiego prosi o pomoc. W piątek, 15 sierpnia od godz.13.00 do ok. 18.00 na festynie w Babicach potrzebnych jest kilka osób do sprzedaży losów i wydawania fantów. Chętni mogą się zgłaszać po Mszy Św. do zakrystii.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Artur Łukasz Maliszewski, kawaler z par. tutejszej i Alicja Izabela Olszewska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. 
Ktokolwiek wiedziałby o jakichś przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku małżeńskiego między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W modlitwie i Eucharystii odnajdujmy siły do naszej pielgrzymki przez życie.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama