PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 17 sierpnia 2014 r.

chrystus i kananejkaZapraszamy dziś na Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej – Królowej. Maryja jest Matką Chrystusa, którego królestwo trwa wiecznie. Dlatego lud chrześcijański od wieków czci Ją jako Królową i zdobi koronami Jej wizerunki. Ten dzień jest świętem patronalnym polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy o siostrach, które posługują nam w Ołtarzewie.

W dniach 29-30 sierpnia odbędzie się w seminarium Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Od 25 sierpnia będzie można wziąć udział w spotkaniach warsztatowych: muzycznych, fotograficznych, wspinaczkowych, medialnych, komunikacji interpersonalnej, tańca religijnego, . Organizowany jest również kurs dla ceremoniarzy i szkoła modlitwy. Szczegóły i zapisy na stronie www.psm.pallotyni.pl.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar na budowę kapliczki w parku upamiętniającej powstanie 75 lat temu pierwszej na tym terenie parafii pw. św. Stanisława Kostki. Projekt kapliczki można zobaczyć na plakacie w holu seminarium.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Artur Łukasz Maliszewski, kawaler z par. tutejszej
Alicja Izabela Olszewska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. (2)
Ktokolwiek wiedziałby o jakichś przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku małżeńskiego między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Jezus Chrystus – nasz Chleb Życia, niech przenika naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama