PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 07 września 2014 r.

wspolnamodlitwa2Dziś o godz. 12.00 odprawiona będzie w kościele Msza Św. z okazji Dożynek Gminnych. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 15.00 na boisku UKS Ołtarzew.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Przypominamy, że w tym roku szkolnym nie będzie przygotowania dzieci z klas drugich do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. W związku z reformą szkolnictwa, dzieci przystępować będą do komunii w klasie trzeciej.

W najbliższym czasie (w ciągu ok. miesiąca) ogłosimy zapisy na przygotowanie do bierzmowania. Na to przygotowanie przyjmować będziemy młodzież z klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na obchody 75 rocznicy Bitwy Ołtarzewskiej. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 na Cmentarzu Wojennym odbędzie się apel poległych a o godz. 13.00 w Parku Ołtarzewskim odegrana zostanie inscenizacja bitwy.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary złożone na pomoc chrześcijanom prześladowanym na Bliskim Wschodzie. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 2.276 PLN.

Członków wszystkich wspólnot i grup działających w naszej parafii zapraszamy na Mszę Św. w następny piątek, 19 września o godz. 18.30.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Boża łaska otwiera nasze serca i oczy, byśmy dostrzegali Boga działającego w naszym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama