PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Święto Podwyższenia Krzyża Św. 14 września 2014 r.

podw krzyzaDziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków wszystkich wspólnot i grup działających w naszej parafii zapraszamy na Mszę Św. w piątek, 19 września o godz. 18.30.

W przyszłą niedzielę, 21 września zapraszamy na godzinę 16.00 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. W programie: czas wielbienia, wspólna modlitwa, a po niej rodzinne budowanie latawców. Jeśli dopisze pogoda, zbudowane lub przyniesione latawce wypróbujemy w terenie. Zapraszamy całymi rodzinami.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Kocór, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Dawiczewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Krzyż Chrystusa niech będzie dla nas znakiem nadziei i drogowskazem w codziennym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama