PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 21 września 2014 r.

robotnicy1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś zapraszamy na godzinę 16.00 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. W programie: czas wielbienia, wspólna modlitwa, a po niej rodzinne budowanie latawców. Jeśli dopisze pogoda, zbudowane lub przyniesione latawce wypróbujemy w terenie. Zapraszamy całymi rodzinami.

Na pierwszą powakacyjną próbę chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" zapraszamy 1 października (środa) o godz. 19.15. Zachęcamy także nowe osoby do włączenia się do chóru.

Przypominamy, że spotkania oazy odbywają się w piątki o godz. 17.00, spotkania ministrantów i lektorów w soboty o godz. 9.00 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Kocór, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Dawiczewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama