PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 28 września 2014 r.

archanolowieZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro, w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, podczas Mszy Św. o godz. 11.30 alumni z naszego seminarium składać będą czasową konsekrację, natomiast w sobotę, podczas Mszy Św. o godz. 11.00 bp Stefan Regmunt udzieli alumnom z szóstego roku święceń diakonatu.

Na pierwszą powakacyjną próbę chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" zapraszamy w środę, 1 października o godz. 19.15. Zachęcamy także nowe osoby do włączenia się do chóru.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od środy. W dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu w środę i piątek o godz.16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię świętą dla chorych przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapisy dla kandydatów do bierzmowania odbędą się 10 października (piątek) o godz. 19.30 w domu parafialnym. Zapraszamy przede wszystkim młodzież z klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum.

2 października odbędą się Ożarowskie Obchody 70 Rocznicy Powstania Warszawskiego. Honorowy Patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. O godz. 11.00 w Parku Miejskim przy ul Poniatowskiego zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona miejscu zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. O godz. 12.00 odprawiona będzie Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z udziałem zaproszonych gości. Uroczystość zakończy koncert patriotyczny „Semper Invicta", w którym uczestniczyć będą połączone chóry polonijne (ok 200 osób) oraz soliści Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Artyści wspólnie wykonają pieśni i wiersze z okresu Powstania Warszawskiego.

Klub Honorowych Dawców Krwi "Donum Vitae" organizuje zbiórkę krwi, 30 września 2014 r. w godz. 10.00-13.00, na parkingu przy Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia naszą wiarę, byśmy potrafili rozpoznawać Chrystusa w naszych bliźnich.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama