PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 05 października 2014 r.

faustyna1Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapisy dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w piątek, 10 października o godz. 19.30 w domu parafialnym. Zapraszamy przede wszystkim młodzież z klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski. Po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

W przyszłą niedzielę też po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy do kościoła na wieczór uwielbienia.

Upływa już kadencja Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Na ostatnie spotkanie Rady zapraszamy 20 października o godz. 19.30 w domu parafialnym. Jednocześnie zachęcamy, by do duszpasterzy zgłaszać kandydatów do nowej rady.

Pielgrzymka Żywego Różańca do Niepokalanowa odbędzie się w sobotę, 18 października. Zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko członków Żywego Różańca).


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Różańca Świętego niech nas prowadzi po drogach naszego życia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama