PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 12 października 2014 r.

ucztaDziś z racji XIV Dnia Papieskiego po Mszach Świętych prowadzona jest zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy do kościoła na wieczór uwielbienia.

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Wszystkich nauczycieli (czynnych i emerytowanych) zapraszamy we wtorek do domu parafialnego. O godz. 19.30 odprawiona będzie Msza Św. a po niej odbędzie się spotknie przy kawie.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Pielgrzymka Żywego Różańca do Niepokalanowa odbędzie się w sobotę, 18 października. Zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko członków Żywego Różańca). Wyjazd o godz. 9.00 spod kościoła. Powrót planowany jest ok. godz. 14.30.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawina będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Wszystkich, którzy chcą szukać odpowiedzi na pytania swojego życia w Piśmie Świętym zapraszamy na kolejny cykl Szkoły Słowa Bożego. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 26 października o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkania prowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W ubiegły piątek rozpoczęliśmy w naszej parafii przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Gdyby były jeszcze jakieś osoby uczące się w klasie trzeciej ginazjum bądź pierwszej liceum, które nie zdążyły się zapisać, prosimy, by jak najszybciej zgłosiły się do duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Maryja będzie naszą przewodniczą w pielgrzymce wiary.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama