PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 19 października 2014 r.

popieluszkoDziś odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Z racji Dnia Papieskiego zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.170 PLN. Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

W najbliższą sobotę zapraszamy młodzież na czuwanie nocne na Jasnej Górze. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

Wszystkich, którzy chcą szukać odpowiedzi na pytania swojego życia w Piśmie Świętym zapraszamy na kolejny cykl Szkoły Słowa Bożego. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 26 października o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkania prowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych sióstr pallotynek posługujących w Ołtarzewie: s. Haliny i s. Jolanty. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, by podziękować Bogu za dar sióstr i prosić o potrzebne dla nich łaski.

Zachęcamy ponownie, by zgłaszać kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Można to robić osobiście, telefonicznie bądź mailowo.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech wstawiennictwo Maryi i świętych umacnia nas w służbie Bogu i bliźniemu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama