PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 26 października 2014 r.

wszyscyswieci3Dziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych sióstr pallotynek posługujących w Ołtarzewie: s. Haliny i s. Jolanty. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, by podziękować Bogu za dar sióstr i prosić o potrzebne dla nich łaski.

Na różaniec zapraszamy dziś o 17.30; w dni powszednie o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkania poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Nadal można zgłaszać kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Można to robić osobiście u duszpasterzy, telefonicznie bądź mailowo.

W sobotę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.30; 9.00; 10.30 i 18.00 (nie będzie w kościele Mszy o godz. 12.00). Msza Św. na cmentarzu w Umiastowie odprawiona będzie o godz. 12.00; na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze w kościele odprawiane będą jak w każdą niedzielę.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się 9 listopada po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła nadal można wpisywać imiona swoich bliskich zmarłych. Wypisane kartki należy w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia dawajmy czynem świadectwo, że miłość Boga i bliźniego to nasze najważniejsze przykazania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama