Ogłoszenia Parafialne na Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 02 listopada 2014 r.

zaduszkiNa różaniec zapraszamy dziś o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu – we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Przypominamy, że do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w roku 2016.

Przypominamy, że w dniach 18-19 listopada przeżywać będziemy Nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Rekolekcje przed Nawiedzeniem rozpoczną się w sobotę, 15 listopada.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych i prośmy, byśmy razem kiedyś mogli uwielbiać Boga w Królestwie Niebieskim.