PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 09 listopada 2014 r.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

lateran2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.30 a po niej na koncert patriotyczny zatytułowany „Orzeł Biały". Wystąpi zespół Varsovia Brass Quintet. Po zakończeniu koncertu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w roku 2016.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę rozpoczynamy rekolekcje przed Nawiedzeniem Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Mucha SAC – obecnie rektor i proboszcz parafii w Sierpcu. Spotkania rekolekcyjne w sobotę o godz. 9.00 i 18.30; w niedzielę podczas wszystkich Mszy Św.; w poniedziałek – o godz. 9.00, 18.30 i dla dzieci o godz. 16.00. Przez wszystkie dni rekolekcji zapraszamy do kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Plan rekolekcji oraz plan peregrynacji dostępny jest na stronie internetowej i w gablotach.

Obraz Matki Bożej Częstochowskiej przybędzie do naszej parafii we wtorek, 18 listopada o godz. 19.00. Przywitamy go na ul. Kilińskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Umiastowską. Od godz. 18.00 odbędzie się tam modlitewne oczekiwanie. Prosimy przynieść ze sobą świece.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nam ono pomaga w przygotowaniu się na owocne przeżycie Nawiedzenia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama