PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 23 listopada 2014 r.

christusrex1Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się podczas Nawiedzenia Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim kapłanom, braciom, alumnom, siostrom pallotynkom, urszulankom, służbie liturgicznej, wszystkim prowadzącym czuwania modlitewne, chórowi parafialno-seminaryjnemu „Cantus Firmus", organiście, straży miejskiej, osobom niosącym obraz w procesji, wszystkim, którzy udekorowali swoje domy oraz wszystkim, którzy w tym czasie przychodzili do świątyni na modlitwę. Gorąco dziękujemy też ofiarodawcom za ufundowanie nowego obrusa na ołtarz, ornatu i kapy.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W ramach Rodzinnego Świętowania Niedzieli zapraszamy dziś o godz. 16.00 do domu parafialnego na wykład Magdy i Wiesława Grabowskich „Co jako rodzice powinniśmy wiedzieć o dzieciach?" Państwo Grabowscy są małżeństwem od 35 lat, mają trzech dorosłych synów i sześcioro wnuków. Od 1993r. prowadzą Służbę Rodzinie w ramach chrześcijańskiego „Ruchu Mt28". Są wykładowcami na konferencjach, seminariach, rekolekcjach dla małżeństw i rodziców. Prowadzą kursy dla narzeczonych i pomagają małżeństwom w budowaniu wzajemnych relacji w oparciu o zasady Pisma Świętego. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Po wykładzie zapraszamy do dyskusji w kawiarence.

Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.30 nastąpi wprowadzenie ministrantów w kolejne stopnie ich posługi.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 2 w Seminarium. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych wraz z rodzicami na zabawę z okazji zakończenia roku kościelnego. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 16.00 w kaplicy domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na Adwentowy Wieczór Uwielbienia.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech w naszych sercach, rodzinach i wspólnotach panuje Pokój, który przynosi nam Chrystus – Król.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama