PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 30 listopada 2014 r.

adwent lamponRozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Na Mszę Św. roratnią zapraszamy w dni powszednie o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy na roraty we wtorek i czwartek o godz. 16.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo z racji rozpoczęcia w Kościele - ogłoszonego przez papieża Franciszka - Roku Życia Konsekrowanego.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Zapraszamy we wtorek na adorację od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dzieci zapraszamy na spowiedź w piątek od godz. 15.30 i na Mszę św. o godz. 16.00. Spowiedź dorosłych od godz. 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W ramach Rodzinnego Świętowania Niedzieli, zapraszamy w przyszłą niedzielę na wykład s. Judyty Pudełko pt. „Oczekując na Zbawiciela - proroctwa biblijne zapowiadające pierwsze oraz ostateczne przyjście Mesjasza". Siostra Judyta Pudełko jest biblistką, przewodniczką wycieczek po Ziemi Świętej, wykładowcą Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Podczas wykładu s. Judyta opowie nam jakie były oczekiwania i rozumienie proroctw mesjańskich przed narodzeniem Pana Jezusa i jak to wygląda obecnie. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym o godzinie 16.00. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki i świece „Caritas".

Od przyszłej niedzieli można będzie wziąć „Gwiazdkę z nieba", aby przygotować dla jakiegoś dziecka z naszej parafii prezent na święta.

W sobotę, 13 grudnia w godz. od 9:00 do 17:00 w Poradni Rodzinnej w domu parafialnym odbędzie się kurs naturalnych metod rozpoznawania płodności. Zapraszamy narzeczonych, małżeństwa oraz osoby indywidualne które chcą poznać cykl biologiczny, rozpoznawać i korzystać z własnej płodności zgodnie z zamysłem Boga. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej parafii.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są ulotki informujące o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Można tam znaleźć podstawowe informacje na temat możliwości przyjęcia w swoich domach uczestników spotkania (w dniach 20-25 lipca 2016 r.) oraz włączenia się w przygotowanie jako wolontariusz. Więcej informacji można znaleźć na stronie sdm2016.waw.pl.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nam pomaga być czujnym i nie przegapić przychodzącego Pana.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama