PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 28 grudnia 2014r.

swietarodzina5Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30; we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.

W środę przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W piątek – Umiastów (początek o godz. 15.00)
W sobotę – Kaputy (początek o godz. 10.30)
Plan kolędy dostępny będzie w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Z racji kolędy nie będzie tym dniu Mszy Św. dla dzieci o godz. 16.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich w dniach 26 stycznia – 01 lutego. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Przypominamy, że Orszak Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.30 w Sanktuarium w Ożarowie Maz. i przejdzie ulicami do naszej świątyni.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama