Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 11.01.2015

chrzestpanski5Dziś o godz. 15.00 serdecznie zapraszamy do kościoła na doroczny Wieczór Kolęd. Wystąpią zespoły i wykonawcy z Ożarowa Maz. i okolic.

We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące ulice:
Poniedziałek – ul. Zamoyskiego (jeden ksiądz od ul. Rolnej, jeden od ul. Poznańskiej, i dwóch od ul. Sienkiewicza: w jedną i drugą stronę)
Wtorek – ul. Rolna i ul. Kościuszki (jeden ksiądz od ul. Rolnej, jeden od Poznańskiej i jeden od ul. Sienkiewicza w stronę Poznańskiej), ul Cicha
Środa – ul. Reymonta (jeden ksiądz od ul Zamoyskiego i jeden od Umiastowskiej), ul. Kilińskiego, ul. Parkowa (początek od ul. Zamoyskiego)
Czwartek – ul. Brzegowa i ul. Kierbedzia, ul. Ceramiczna i ul. Umiastowska, ul. Mazowiecka
Piątek – ul. Lipowa, ul. Sienkiewicza i ul. Hallera, ul. Sowińskiego
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00.

Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

Dziękujemy serdecznie ofiarodawcom za ufundowanie renowacji ołtarza św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Prace powinny rozpocząć się w najbliższym tygodniu.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę 25 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia dziękujmy Bogu za dar naszego Chrztu i odnawiajmy w sobie jego łaskę.

plakat 2015