PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 18.01.2015 r.

Pallotti3Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Jeśli ktoś został z jakiegoś powodu pominięty, a chciałby przyjąć jeszcze księdza, prosimy, by zgłaszać się do duszpasterzy.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość św. Wincentego Pallottiego. Tego dnia zapraszamy na dodatkową Mszę Św. o godz. 12.00 i na łacińskie nieszpory o godz. 18.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

Zostały ukończone prace renowacyjne przy ołtarzu św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Dziękujemy raz jeszcze ofiarodawcom za ufundowanie tego przedsięwzięcia. Serdeczne podziękowanie składamym mieszkańcom Kaput za zebranie ofiar na renowację ołtarza Św. Rodziny. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na 26 stycznia. Jeśli znajdą się fundatorzy do kolejnych ołtarzy (osoby prywatne, rodziny czy też całe wsie bądź ulice) będziemy sukcesywnie odnawiać kolejne ołtarze.
Dziękujemy także serdecznie za ofiarowanie tablicy ogłoszeniowej przed kościołem oraz sporej ilości energooszczędnych żarówek do kościoła.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Kacper Szymon Gawlak, kawaler z par. św. Jozafata w Warszawie
Mariola Celina Słowińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama