Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 25.01.2015 r.

Pallotti4Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na ferie do Świętej Katarzyny. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas spędzili owocnie i bezpiecznie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. O godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na wieczór uwielbienia. Zachęcamy, by śpiewem i spontaniczną modlitwą oddawać chwałę Bogu.

Kacper Szymon Gawlak, kawaler z par. św. Jozafata w Warszawie
Mariola Celina Słowińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nas ono uzdalnia, byśmy odważnie szli za Jezusem i stawali się Jego uczniami.