PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 01.02.2015 r.

logorzkZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. O godz. 12.00.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na wieczór uwielbienia. Zachęcamy, by śpiewem i spontaniczną modlitwą oddawać chwałę Bogu.

Jutro przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten w Kościele jest obchodzony również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni będą odprawiane o godz. 7.00, 10.30 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ks. proboszcz z Komunią Św. przyjdzie do chorych w piątek, ks. wikary w sobotę od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Dwadzieścia min. wcześniej zapraszamy na medytację maryjną.

Spotkanie dla rodziców i dzieci, które wyjeżdżały na ferie do Św. Katarzyny odbędzie się w sobotę, 7 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. można będzie wesprzeć ofiarą ośrodek „Jeevodaya" – założony w Indiach przez pallotyna, ks. Adama Wiśniewskiego ośrodek dla trędowatych.

Dziękujemy serdecznie ofiarodawcom za ufundowanie renowacji ołtarzy i stacji Drogi Krzyżowej. Mamy już pieniądze na ołtarz św. Stanisława Kostki, św. Tomasza z Akwinu i Miłosierdzia Bożego. Trwają jeszcze prace nad odnowieniem ołtarza Św. Rodziny.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus – Światłość świata prowadzi nas przez naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama