PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 08.02.2015 r.

uzdrow tescZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszy Św. można będzie wesprzeć ofiarą ośrodek „Jeevodaya" – założony w Indiach przez pallotyna, ks. Adama Wiśniewskiego ośrodek dla trędowatych.

W środę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.30 zapraszamy na modlitwę różańcową i Mszę Św. z wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w czwartek o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 13 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie Rad Parafialnych: Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 16 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Ukończona została renowacja ołtarza Św. Rodziny. Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom Kaput za ofiary na ten cel. Dziękujemy za ufundowanie renowacji ołtarza św. Jana Kantego i za ofiary na ołtarz św. Wincentego Pallottiego. (Na ten cel mamy już 3 tys. PLN. Potrzebujemy jeszcze 2 tys.). Obecnie trwają prace nad renowacją ołtarza Miłosierdzia Bożego i św. Stanisława Kostki.

Zachęcamy do zapoznania się z tekstem oświadczenia Prezydium Konferencji Episkopatu Polski na temat Konwencji o przeciwdziałaniu przemocy oraz innych niepokojących zjawiskach w życiu społecznym. Tekst jest dostępny na stronie internetowej parafii oraz wyłożony przy wyjsciu z kościoła.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama