PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 15.02.2015 r.

uzdrtredowatego2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W imieniu ośrodka dla trędowatych „Jeevodaya" przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. W ubiegłą niedzielę zostało na ten cel przekazane 2.799 PLN.
Spotkanie Rad Parafialnych: Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 16 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 16.00 – dla dzieci i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiana w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 22 lutego o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie w holu przy furcie.

Trwają prace nad renowacją ołtarza Miłosierdzia Bożego. Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom wsi Ołtarzew za ufundowanie tego dzieła. Dziękujemy za ofiary na renowację kolejnych ołtarzy w kościele. Na ten moment mamy już zebrane pieniądze na ołtarz św. Wincentego Pallottiego.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech ono umacnia naszą wiarę i ożywia miłość braterską.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama