PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 22.02.2015 r.

kuszenie4Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W najbliższy piątek o godz. 20.00 klerycy zapraszają parafian na prapremierę tegorocznego Misterium Męki Pańskiej pt. „Męka oczami Piotra". Gdyby ktoś chciał obejżeć Misterium w innym terminie, prosimy o telefoniczną rezerwację biletów. (tel. 535 342 884).

Spotkanie członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama