PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 01.03.2015 r.

przemienienie6Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na spowiedź od 15.30 i na drogę krzyżową o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Dorosłych zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 18.00, młodzież na 19.15.

W naszej parafii swoje praktyki duszpastersko-katechetyczne rozpoczął dk. Michał Szeszko SAC. Przyjmijmy go serdecznie i wspierajmy swoją modlitwą by owocnie przeżył ten końcowy etap przygotowania do przyjęcia święceń kapłańskich.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30 grupa kandydtów zostanie wproawdzona w posługę ministranta a ministranci bedą wprowadzeni w kolejne stopnie swojej posługi.

W niedzielę 15 marca o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Kręgu Domowego Kościoła, który ma powstać w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy małżeństwa, które chciałyby pogłębiać swoje życie Słowem Bożym, modlitwę, życie sakramentalne i według tego kształtować swoje życe i relacje w rodzinie.

Zakończone zostało czyszczenie ołtarza Miłosierdzia Bożego. Trwają jeszcze prace nad renowacją ołtarza św. Stanisława Kostki i św. Tomasza z Akwinu. Zostały już zebrane fundusze na ołtarze św. Wincentego Pallottiego i bł. Józefa Jankowskiego. Dziękujemy serdecznie za ofiary na ten cel mieszkańcom Michałówka i wszystkim ofiarodawcom indywidualnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem głębokiej przemiany serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama