PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 08.03.2015 r.

oczyszczenieswiatyni1Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 16.00, dorosłych na 18.00, młodzież na 19.15.

Rekolekcje szkolne dla dzieci ze szkół w Ołtarzewie i Umiastowie odbędą się w tym tygodniu od wtorku do czwartku.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. dr Tomasz Mioduszewski – pallotyn z Lublina, wykładowca w naszym seminarium. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą podczas wszystkich Mszy Św.

W niedzielę 15 marca o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Kręgu Domowego Kościoła, który ma powstać w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy małżeństwa, które chciałyby pogłębiać swoje życie Słowem Bożym, modlitwę, życie sakramentalne i według tego kształtować swoje relacje w rodzinie.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy, by Chrystus oczyszczał i przemieniał nasze serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama