PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 22.03.2015 r.

oblicze

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy dziś na godz. 16.00 do domu parafialnego. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziełek, 23 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

W tym tygodniu, od wtorku do czwartku (24-26.03), w godzinach 18.00 – 19.00, przy ulicy Poznańskiej 127A lok 6 (wieżowiec byłej fabryki kabli) odbędzie się zbiórka żywności pod nazwą „Wielkanocny Koszyk Dobroci". Preferowane są artykuły z długim terminem do spożycia. Za pośrednictwem m.in. naszej parafii zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.

Dorosłych, młodzież i dzieci zapraszamy w piątek na drogę krzyżową po ulicach naszej parafii. Rozpocznie się ona o godzinie 19.15 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą lampki bądź znicze.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów i oazowiczów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy na koncert pasyjny pt. „Stabat Mater”, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 po wieczornej Mszy św. W programie usłyszymy dzieło Stabat Mater, G. B. Pergolesiego na sopran i alt z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Bęsia na Warmii. Odbędzie się on w dniach 13 – 22 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Rafał Bielawiec, kawaler z par. tutejszej
Marta Anna Szachniuk, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Horbowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy Chrystusowi każdego dnia przeprowadzać się ze śmierci grzechu do nowego życia w Bogu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama