PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 12 kwietnia 2015 r.

milosierdzie4Obchodzimy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim Mszy Św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie kard. Kazimierz Nycz.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę w godz. 10.00 – 15.00 w Parku Ołtarzewskim odbędzie się plenerowa impreza rodzinna pod hasłem: „Po zdrowie w Ożarowie". Spotkanie będzie miało charakter rekreacyjno-rodzinny a towarzyszyć mu ma kwesta na rzecz podopiecznych Fundacji „AKOGO?" Ewy Błaszczyk. W ramach imprezy odbędzie turniej piłkarski dla drużyn amatorskich „O tort sołtysowej", który poprowadzi i skomentuje Jacek Kurowski z TVP 1. W programie oprócz tego wiele atrakcji: m.in. warsztaty dla dzieci i dorosłych pt: „Robimy teatrzyk kukiełkowy" i „Zostań ptasim developerem – budujemy budki dla ptaków", bieg strażacki z przeszkodami, pokazy ratownictwa, spotkanie dla osób zainteresowanych dietą bezglutenową, stoiska partnerów i drużynowe wyścigi psów z przeszkodami w wykonaniu mistrzów Europy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład św. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama