PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 19 kwietnia 2015 r.

jezuswieczernikZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Informujemy, że impreza pod hasłem „Po zdrowie w Ożarowie" została przeniesiona na sobotę, 2 maja.

Przed kościołem można złożyć podpisy pod petycją do Marszałka Województwa Mazowieckiego w sprawie remontu drogi 718 (do Pruszkowa i Borzęcina).

Spotkanie dla rodziców dzieci, które będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii Św. odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Spotkanie Sodalicji Mariańskiej odbędzie się w najbliższy piątek, 24 kwietnia, o godzinie 17.00 w seminarium w sali nr 4.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Grzegorz Młodawskieg SAC – Sekretarz do Spraw Misji warszawskiej prowincji pallotynów. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby misji pallotyńskich.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje do Bęsi odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św.

Na prośbę władz samorządowych przekazujemy informację o wyborach do Izb Rolniczych. Odbędą się one w niedzielę, 31 maja w godz. 8.00 – 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Warszawy. Osobami uprawnionymi do udziału w wyborach oraz do kandydowania do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej są osoby fizyczne i prawne będące płatnikami podatku rolnego, podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolnej oraz członkowie Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych posiadający w nich wkłady gruntowe.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Marcin Marek Malinowski, kawaler z par. tutejszej
Agnieszka Górecka, panna z par. św. Jana Kantego w Legionowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama