PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 26 kwietnia 2015 r.

dobrypasterz6Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Grzegorz Młodawski SAC – Sekretarz do Spraw Misji warszawskiej prowincji pallotynów. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby misji pallotyńskich.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje do Bęsi odbędzie się dziś po wieczornej Mszy Św. w domu parafialnym.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy od piątku w dni powszednie o godz. 18.00 w niedziele o 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. dla chorych przyniesiemy od godz. 7.30. Ze względu na wolny dzień w szkole i długi weekend nie będzie tego dnia osobnej spowiedzi i Mszy Św. dla dzieci. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00.

Dziś swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Michał Szeszko SAC. Za niecałe dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych potrzebnych na dalszej drodze.

Na mocy dekretu biskupów diecezjalnych w najbliższy piątek, 1 maja udzielona zostaje dyspensa od spożywania pokarmów mięsnych.

Informujemy, że Stolica Apostolska w tym roku przeniosła obchodzenie Uroczystości NMP Królowej Polski na sobotę, 2 maja. Msze Św. w tym dniu będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W sobotę, 2 maja w godz. od 10.00 do 15.00 odbędzie się rodzinna impreza pod hasłem "Po zdrowie w Ożarowie". Zachęcamy do rekreacji na świeżym powietrzu na boisku UKS, warsztatów dla dzieci i rodziców. W programie także poczęstunek, promocja zdrowego odżywiania oraz kwesta na rzecz kliniki BUDZIK.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Marcin Marek Malinowski, kawaler z par. tutejszej
Agnieszka Górecka, panna z par. św. Jana Kantego w Legionowie (2)
2. Szymon Polechoński, kawaler z par. św. Urszuli w Zbiersku
Wioletta Renata Górska, panna z par. tutejszej (1)
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Dobrym Pasterzem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama