PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 31 maja 2015 r.

tronlaski2Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pt. „Matczyna miłość". Wystąpi zespół Classic Angelicus, czyli Natalia Jurkowska (sopran, bandura), Aleksander Jurskowski (tenor) i Mariusz Mioduszewski (instrumenty klawiszowe).

Dziś w Warszwie odbywa się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się o godz. 12.00 przed Pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Dalej uczestnicy Marszu przejdą ulicami: Krakowskim Przedmieściem, Karową, Browarną do Parku Kazimierzowskiego, gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny.

Zapraszam na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Prosimy mężczyzn, kobiety, młodzież i alumnów o przyozdobienie ołtarzy. Prosimy też o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się w środę o godz. 17.00 przed kościołem.

Podczas oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyiesiemy w piątek od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy w sobotę o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę z racji VIII Dnia Dziękczynienia po Mszach Św. będzie prowadzona zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii p. Bartosza Linka – jednego z twórców filmu „Ja Jestem". Podzczas Mszy Świętych będzie dawał świadectwo swojej wiary. O godz. 19.00 w kościele zostanie wyświetlony film. Po projekcji odbędzie się wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się 14 czerwca po Mszy Św. o godz. 10.30 w kościele.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Karol Landowski, kawaler z par. tutejszej
Ewelina Skuzińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Kontemplując tajemnicę Trójcy Świętej wysławiajmy Boga za to, że jest z nami.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama