Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 07 czerwca 2015 r.

swdziekPo wieczornej Mszy Św. w kościele odbędzie się projekcja filmu „Ja Jestem". Po filmie zapraszamy na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

Dziś z racji VIII Dnia Dziękczynienia po Mszach Św. będzie prowadzona zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji eucharystycznej po wieczornej Mszy Św.

We wtorek Mszę Św. o godz. 18.30 celebrować będą księża świętujący 45 rocznicę święceń kapłańskich.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00 i 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Spotkanie dla kadydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny.

Nabożeństwo fatimskie i procesję z figurą Matki Bożej odprawimy wyjątkowo w sobotę, 13 czerwca po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 w kościele.

Zapowiedzi przedślubne.

Karol Landowski, kawaler z par. tutejszej
Ewelina Skuzińska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prośmy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.