PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 12 lipca 2015 r.

krzyzapostolaZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca obędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert w ramach XI edycji Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina". Wystąpią: Wojciech Gierlach – bas, Jerzy Szopiński – skrzypce i Bartosz Jakubczak – organy.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża wraz z ks. Krzysztofem na wypoczynek do Bęsi koło Biskupca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli bezpiecznie i owocnie. Relacje z wyjazdu będzie można śledzić na stronie internetowej naszej parafii.

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Włodzimierz Osica SAC z pallotyńskiego Sekretariatu ds. Misji. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na pomoc pallotynom pracującym na Ukrainie.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18:00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów renowacji ołtarza Królowej Apostołów.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Tomasz Paweł Zadrożny, kawaler z par. tutejszej
Martyna Wronka, panna z par. św. Michała Archanioła w Płońsku
2. Piotr Jan Kacprzak, kawaler z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Sylwia Danuta Salińska, panna z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama