PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 09 sierpnia 2015 r.

wniebowziecie3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są formularze, na których można zgłaszać chęć przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Podane na nich są też podstawowe informacje na temat goszczenia pielgrzymów. Przypominamy, że zgłoszenia można wypełniać też elektronicznie przez formularz na stronie internetowej parafii.

W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować według porządku niedzielnego. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 sprawować będziemy Eucharystię w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy wolontariuszkę (doskonale znaną w naszej parafii), która chce wyjechać do pomocy misjonarzom w Rwandzie. Będzie nas prosić o datki na pokrycie kosztów wyjazdu.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Sławomir Gunerka, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Wiktoria Ciećwierz, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku małżeńskiego między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Maryja Wniebowzięta będzie nam wzorem i orędowniczką.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama