PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 16 sierpnia 2015 r.

kimZapraszamy dziś na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 sprawować będziemy Eucharystię w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej – Królowej. Maryja jest Matką Chrystusa, którego królestwo trwa wiecznie. Dlatego lud chrześcijański od wieków czci Ją jako Królową i zdobi koronami Jej wizerunki. Ten dzień jest świętem patronalnym polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy zwłaszcza o siostrach, które posługują nam w Ołtarzewie.

W dniach 28-29 sierpnia odbędzie się w seminarium Pallotyńskie Spotkanie Młodych. Od 24 sierpnia będzie można wziąć udział w spotkaniach warsztatowych: muzycznych, medialnych, komunikacji interpersonalnej, animacji zabawy, tańca religijnego, treningu pamięci oraz Szkoła Słowa Bożego. Szczegóły i zapisy na stronie www.psm.pallotyni.pl.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są formularze, na których można zgłaszać chęć przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Podane na nich są też podstawowe informacje na temat goszczenia pielgrzymów. Przypominamy, że zgłoszenia można wypełniać też elektronicznie przez formularz na stronie internetowej parafii.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.30.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mariusz Sławomir Gunerka, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Wiktoria Ciećwierz, panna z par. tutejszej
2. Maciej Filip Derlatka, kawaler z par. tutejszej i Paulina Chojnacka, panna z par. Św. Klemensa Hofbauera w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Jezus Chrystus – nasz Chleb Życia, niech przenika naszą codzienność.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama