PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 30 sierpnia 2015 r.

chrystus ikonaZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek, 1 września rozpoczyna się rok szkolny. Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 informujemy, że Inauguracja Roku dla klas IV, V i VI rozpocznie się o godz. 9.00. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Św. w szkole odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas I, II i III. Rozpoczęcie roku w szkole w Umiastowie – o godz. 8.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Oazy, i tych którzy chcieliby do niej dołączyć, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę, 5 września o godz. 9.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich – zwłaszcza rolników i ogrodników na uroczystą Mszę Świętą z okazji dożynek gminnych. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 15.00 na boisku UKS Ołtarzew.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Maciej Przemysław Kowal, kawaler z par. św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie i Joanna Zakościelna, panna z par. tutejszej
2. Bartłomiej Stańczuk, kawaler z par. tutejszej i Emilia Zakrzewska, panna z par. św. Brata Alberta w Łukowie (1)
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Słowo Boże i Sakramenty umacniają nas w codziennym dźwiganiu naszego krzyża.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama