PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 06 września 2015 r.

uzdrgluchoniem1Dziś o godz. 12.00 odprawiona będzie w kościele Msza Św. z okazji Dożynek Gminnych. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 15.00 na boisku UKS Ołtarzew. Od 15.00 również w Parku Ołtarzewskim będzie się odbywał Ekopiknik.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 Mszą Św. w kaplicy domu rekolekcyjnego.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i (o ile warunki pozwolą) wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na obchody 76 rocznicy Bitwy Ołtarzewskiej. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 na Cmentarzu Wojennym odbędzie się apel poległych a o godz. 13.00 w Parku Ołtarzewskim odegrana zostanie inscenizacja bitwy.

Uczestników wyjazdu wakacyjnego do Bęsi oraz rodziców zapraszamy na spotkanie powyjazdowe, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 16.00 w domu parafialnym.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Maciej Przemysław Kowal, kawaler z par. św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie i Joanna Zakościelna, panna z par. tutejszej
2. Bartłomiej Stańczuk, kawaler z par. tutejszej i Emilia Zakrzewska, panna z par. św. Brata Alberta w Łukowie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Boża łaska otwiera nasze serca i oczy, byśmy dostrzegali Boga działającego w naszym życiu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama