PDFDrukujEmail

Ogłoszenia parafialne na 24 niedzielę zwykłą 13 września 2015r.

Dzisiaj po każdej Mszy św. wolontariusze fundacji „Przystań nadziei” zbierają dobrowolne datki do puszek na zakup żywności oraz środków czystości dla domu ofiar przemocy w rodzinie. W imieniu podopiecznych i wolontariuszy składam serdeczne „Bóg zapłać” za każdą okazaną pomoc.

Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i (o ile warunki pozwolą) wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro, w poniedziałek 14 września, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. We wtorek, 15 września jest wspomnienie NMP Bolesnej. Msze św. w te dni będą odprawione jak w dzień powszedni – o 7.00 i 18.30.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono nas umacnia na drodze naszego powołania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama