Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 27 września 2015 r.

jezus z uczniami1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastwerskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

We wtorek, w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, podczas Mszy Św. o godz. 11.30 alumni z naszego seminarium składać będą czasową konsekrację zakonną.

Na pierwszą powakacyjną próbę chóru parafialno-seminaryjnego Cantus firmus zapraszamy w środę, 30 września o godz. 19.15. Zachęcamy także nowe osoby do włączenia się do chóru.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od czwartku. W dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w tym tygodniu w piątek o godz.16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię świętą dla chorych przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców zostanie odprawiona Msza Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Zapowiedzi przedślubne.
Robert Baczyński, kawaler z par. tutejszej i Bożena Ewa Woźniak, panna z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia naszą wiarę, byśmy potrafili rozpoznawać Chrystusa w naszych bliźnich.