PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 25 października 2015 r.

bartymeusz1Na różaniec zapraszamy dziś o 17.30; w dni powszednie o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o godz.16.00.

Dziś o godz. 19.00 zapraszamy do naszej świątyni na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Terytorialnego. Wystąpi Chór Kameralny Filcharmonii Narodowej pod dyrekcją Kazimierza Bukata. W programie Gloria in D Antonio Vivaldiego. Gorąco zachęcamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższy piątek zapraszamy dzieci i młodzież do domu parafialnego na nocowanie z oglądaniem filmów. Rozpocznie się ono Mszą Św. o godz. 19.00 w kaplicy domu parafialnego. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.30; 9.00; 10.30 i 18.00 (nie będzie w kościele Mszy o godz. 12.00). Msza Św. na cmentarzu w Umiastowie odprawiona będzie o godz. 12.00; na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się 8 listopada po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła nadal można wpisywać imiona swoich bliskich zmarłych. Wypisane kartki należy w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, że trwają dziś wybory parlamentarne. Zachęcamy do udziału, bo od naszych głosów zależy, kto będzie rządził w naszym kraju.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Radosław Koc, kawaler z par. Narodzenia NMP w Kosowie Lackim i Marta Zawadzka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech ono umacnia naszą wiarę, byśmy potrafili żyć nią na co dzień.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama